A Magtár Kft Öntözési Irodája az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Öntözési Műszaki Referens

munkakör szakmai felettese: Öntözési üzletág vezető

Munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Magabiztos angol kommunikációs készség,
  • Műszaki irányú végzettség, Elektronikai végzettség előnyben részesített, (legalább középfokú)
  • Önálló munkavégzés
  • Microsoft Office termékcsalád ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör leírása:

  • Öntözési iroda napi feladatiban való részvétel
  • Vállalatirányítási rendszerben való dokumentálás
  • Beszerzések koordinálása
  • Szervizcsapat támogatása
  • Készlet rendszerezése
  • Értékesítő kollégák segítése
  • Iroda által kínált termékek kiváló műszaki ismerete
  • Napi adminisztráció elvégzése

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szolnok

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.