ÖNTÖZÉSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Öntözési üzletág napi feladataiban való részvétel
  • Meglévő és új partnerek felkeresése
  • Üzletkötés
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Vállalatirányítási rendszerben való dokumentálás
  • Beszerzések koordinálása
  • Szervizcsapat támogatása
  • Értékesítő kollégák segítése
  • Iroda által kínált termékek kiváló műszaki ismerete

Elvárások:

  • Magabiztos angol kommunikációs készség
  • Műszaki irányú végzettség, mérnöki előnyben részesített
  • Önálló munkavégzés
  • Microsoft Office termékcsalád ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szolnok vagy vonzáskörzete lakóhely előny

Amit biztosítunk:

  • 30 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • folyamatos képzés
  • versenyképes bérezés
  • céges autó
  • laptop
  • mobiltelefon

Kezdés:

    azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szolnok

Bemutatkozó levelét és fényképes önéletrajzát várjuk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.