CéginformációSzövegeIde

Esztergom térségében bővítési, felfutási fázisban lévő, nemzetközi tulajdonú, modern, gyártó és fémfeldolgozó vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ÖNTÖDEI TARGONCÁS OPERÁTOR (3 MŰSZAK)

FELADATOK

  • Az olvasztási terület kiszolgálása - kemence folyamatos adagolása, a termelő sorok fémellátása
  • A termelő sorokról a hulladék vagy selejt visszaszállítása targoncával az olvasztó kemencékhez
  • Olvasztó kemence tisztántartása (olvasztótér)
  • Hőn tartó kemencék salakozása, tisztítása (hetente)
  • Fémhordó tégelyek folyamatos karbantartása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Gyártósori tapasztalat
  • Fizikai állóképesség
  • 3 műszak vállalása
  • Technikusi végzettség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria,
  • Bejárás támogatása, albérleti támogatás
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖNTÖDEI TARGONCÁS OPERÁTOR (3 MŰSZAK), Komárom-Esztergom megye

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye