Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magma Kft

Öntödei munkás/gépkezelő

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • öntőgépek zamak fémmel való ellátása
    • tördelés, engusz leválasztása
    • szerszámcsere
    • darabok vizuális ellenőrzése, rossz darabok leválogatása
    • gépek és a terület napi és heti karbantartása
    • tördelődobok, leválogatók, sajerolók tisztántartása, karbantartása
    • a munkahelyi környezet alakítása

    Elvárások:

    • hosszútávban gondolkodó, keményen dolgozó, megbízható, fejlődésre és tanulásra vágyó, segíti munkatársait és a cég érdekét szemelőtt tartja
    • szükséges tapasztalat: min 1 év öntészetben vagy géplakatos munkában
    • elvárt végzettség: 8 általános
    • foglalkoztatás jellege:teljes munkaidő

    Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezés
    • jó munkahelyi légkör
    • minden héten 3 vagy 4 egymást követő nap szabadnap
    • hosszútávú munkalehetőség
    • megbecsülés és előrejutási lehetőség
    • negyedévenkénti közös program
    • munka után zuhanyzásra lehetőség
    • cég előtt ingyen parkolási lehetőség, csarnokon belül bicikli/robogó tárolása

    Fizetés: nettó 140.000 – 180.000 (tapasztalattól függően) + PÓTLÉKOK

    munkavégzés helye: XXI ker, Csepel Művek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211, BUDAPEST DÉLI utca 13.

Havi nettó fizetési keret: 180 000 HUF

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Öntödei munkás/gépkezelő
  • Rövid pozíció név: Öntődei munkás/gépkezelő
  • Hirdető cég: Magma Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Öntödei munkás/gépkezelő Feladatok: öntőgépek zamak fémmel való ellátása tördelés, engusz leválasztása szerszámcsere darabok vizuális ellenőrzése, rossz darabok leválogatása gépek és a terület napi és heti karbantartása tördelődobok, leválogatók, sajerolók tisztántartása, karbantartása a munkahelyi környezet alakítása Elvárások: hosszútávban gondolkodó, keményen dolgozó, megbízható, fejlődésre és tanulásra vágyó, segíti munkatársait és a cég érdekét szemelőtt tartja szükséges tapasztalat: min 1 év öntészetben vagy géplakatos munkában elvárt végzettség: 8 általános foglalkoztatás jellege:teljes munkaidő Amit kínálunk: versenyképes bérezés jó munkahelyi légkör minden héten 3 vagy 4 egymást követő nap szabadnap hosszútávú munkalehetőség megbecsülés és előrejutási lehetőség negyedévenkénti közös program munka után zuhanyzásra lehetőség cég előtt ingyen parkolási lehetőség, csarnokon belül bicikli/robogó tárolása Fizetés: nettó 140.000 – 180.000 (tapasztalattól függően) + PÓTLÉKOK munkavégzés helye: XXI ker, Csepel Művek
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 180000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-09