• Az INTERSPORT csoport az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 6.200 áruházat működtet, több mint 58 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani. Azért, hogy a tőlünk megszokott és a vásárlóink által elvárt minőséget garantálni tudjuk, keresünk Téged, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat az alábbi munkakörbe!

  • Online ügyfélszolgálati munkatárs

    FELADATOK:

      • vásárlóink írásos és telefonos megkereséseinek feldolgozása és megválaszolása
      • az online értékesítéssel kapcsolatos vásárlói reklamációk kezelése
      • webáruházunk ügyfélszolgálatával kapcsolatos adminisztráció kezelése
      • kapcsolattartás partnereinkkel, beszállítóinkkal és ausztriai központunkkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • angol nyelvtudás (önálló nyelvhasználat, legalább B2-es szint)
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • precíz, pontos munkavégzés
      • nagyon jó problémamegoldó képesség
      • rugalmas és önálló munkavégzés
      • munkájára igényes
      • terhelhetőség
      • sportos ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • sportszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
      • német nyelvtudás (önálló nyelvhasználat, legalább B1-es szint)

    Amit kínálunk:

      Dolgozóinknak biztosítjuk a modern, nemzetközi nagyvállaltok előnyeit. Leendő ügyfélszolgálati munkatársunknak az alábbiakat kínáljuk:

      • versenyképes bérezés
      • éves jutalom
      • béren kívüli juttatások
      • szakmai képzések és sportprogramok

    Állás, munka területe(i):

    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2040 Budaörs, Kinizsi utca 5.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Amennyiben vonz Téged ez a sportos és izgalmas kihívás, kérjük, küldd el pályázatod, melynek tartalmaznia kell önéletrajzod és egy motivációs levelet. A jelentkezéshez kattints a "jelentkezem" gombra!