Online Tartalomszerkesztő Menedzser

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.

Új kollégát keresünk, a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Online felületek szerkeztése, fejlesztése - pl. weboldal, közösségi media, blog - francia (és angol) nyelven
  • Szakmai cikkek, bejegyzések, posztok írása és lektorálása
  • Szoros együttműködés a marketing kollégákkal például új kampányokban, fejlesztésekben (Facebook, AdWords, banner kampányok)
  • Hírlevelek és online tájékoztatók tartalmainak szerkeztése, fejlesztése francia nyelven.

Előny:

  • Hasonló területen, online marketingben, tartalom szerkeztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Elvárások:

  • FRANCIA nyelvtudás.
  • Cikkírói, honlapírói, SZÖVEGÍRÓI tapasztalat.
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt.
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan közgazdasági, vagy kommunikáció.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Motivált, proaktív hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely.
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével, és bérigény megjelölésével lehet. Tárgyként tüntesse fel az “Online Tartalomszerkesztő Menedzser” pozíciót.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.