Mindened az ügyfélszolgálat? Szeretnél egy fiatalos, digitális márkát képviselni, amely igazi értéket és ügyfélélményt nyújt ügyfelei számára? Érdekelnek a digitális kommunikációs csatornák?
Gyere és dolgozz velünk egy igazán izgalmas küldetésen, kiemelt juttatási csomaggal!

A Photel Group Magyarország leggyorsabban fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező ügyfélkapcsolati ügynöksége. Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi munkakörre:

Online német nyelvű ügyfélszolgálatos

Feladatok, amikben számítanánk Rád:

  • Bejövő hívások és chatek fogadása: ügyfelek tájékoztatása biztosítási termékinformációkkal, biztosításkötéssel, szerződés módosításokkal és kárrendezéssel kapcsolatosan
  • Telefonhívásokkal, chatekkel kapcsolatos adminisztráció kezelése
  • És a legfontosabb: kiemelkedő, konzisztens ügyfélélmény biztosítása minden kommunikációs csatornán!

Rád várunk, amennyiben:

  • Felsőfokú német nyelvtudással és kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Komplex, összetett feladatok megoldása nem okoz gondot
  • Extra-extra-extra ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezel
  • Technológiai újdonságokra nyitott vagy
  • Tudsz vállalni hétvégi és ünnepnapi műszakokat is
  • Elhivatott és jó fej vagy :)

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kárrendezésben szerzett tapasztalat
  • Dolgoztál már biztosítási és /vagy ügyfélszolgálati területen

Amit nyújtani tudunk:

  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezetben dolgozhatsz
  • Kiemelt alapbér és béren kívüli juttatás
  • Home office lehetőség
  • Fontosnak tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyát
  • Havi rendszerességgel szervezünk munkahelyen kívüli közösségi programokat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, akkor Önéletrajzodat várjuk!