Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik vezető médiavállalata

Online média értékesítő / termék-felelős (natív megoldások, millennials célcsoport)

Munkatársat keres

FELADATOK

  • A kiadó néhány kiemelt fontosságú termékeink online hirdetési felületeinek értékesítése, képviselete
  • Ajánlatok elkészítése, kreatív megoldások
  • Új ügyfélszerzés, meglévő ügyfélkör kezelése
  • Hirdetési kampányok menedzselése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás

AMIT ELVÁRUNK:

  • Média értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Online hirdetési piac széleskörű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Értékesítés-orientált látásmód
  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Vállalkozói státusz

ELŐNYT JELENT:

  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • millennials célcsoportban szerzett tapasztalat
  • Natív hirdetési megoldásokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix + teljesítmény arányos juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2017. 10. 01.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát, nettó fizetési igényével megjelölve.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: RAS Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Online média értékesítő / termék-felelős
  • Rövid pozíció név: Online média értékesítő
  • Hirdető cég: RAS Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A kiadó néhány kiemelt fontosságú termékeink online hirdetési felületeinek értékesítése, képviselete Ajánlatok elkészítése, kreatív megoldások Új ügyfélszerzés, meglévő ügyfélkör kezelése Hirdetési kampányok menedzselése Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Elvárások: Média értékesítés területén szerzett tapasztalat Online hirdetési piac széleskörű ismerete Kiváló kommunikációs készség Értékesítés-orientált látásmód Minimum középfokú végzettség Rugalmasság, terhelhetőség Megbízhatóság, pontosság Kiváló problémamegoldó képesség Proaktív gondolkodásmód Vállalkozói státusz
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-05