Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EZ-Tools Hungary Kft.
  • Hidraulikus és elektromos ipari szerszámok kereskedelmével, illetve a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások elvégzésével foglalkozó, multinacionális (magyar/német/USA) cég.
  • Online marketinges

    Főbb feladatok, munkák:

    • Online marketing felületek (Ebay, Amazon, Google Shop, saját Webshop) folyamatos karbantartása,
    • Új hirdetések szerkesztése angol és magyar nyelven.
    • Google Adwords és Google Merchants kezelése.
    • Konkurens cégek kommunikációs tevékenységének nyomon követése, kiértékelése.
    • Árképzés.
    • Social Media oldalak tartalommal való megtöltése (Facebook, Youtube).

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Érettségi bizonyítvány
    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • MS office programok használata
    • Önálló munkavégzés
    • Stratégiai szemlélet, kreativitás és precíz megvalósítás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Online marketinges szakmai tapasztalat
    • Műszaki érdeklődés.

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fix fizetés
    • Rugalmas munkaidő
    • Évvégi bónusz
    • Munkábajárás költségtámogatás

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Marketing, Média, PR vezető
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    2142 Nagytarcsa, Tavasz utca 2. (M0 körgyűrű 58-as kijárat)

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

  • Kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
  • A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Online marketinges
    • Hirdető cég: EZ-Tools Hungary Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Nagytarcsa
    • Feladatok: Online marketing felületek (Ebay, Amazon, Google Shop, saját Webshop) folyamatos karbantartása, Új hirdetések szerkesztése angol és magyar nyelven. Google Adwords és Google Merchants kezelése. Konkurens cégek kommunikációs tevékenységének nyomon követése, kiértékelése. Árképzés. Social Media oldalak tartalommal való megtöltése (Facebook, Youtube).
    • Elvárások: Érettségi bizonyítvány Alapfokú angol nyelvtudás MS office programok használata Önálló munkavégzés Stratégiai szemlélet, kreativitás és precíz megvalósítás
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-06-19
    • Lejárati dátum: 2018-07-09
    Állás, munka még: EZ-Tools Hungary Kft.>