Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Online marketing szakembert keresünk

    Legyél tagja az L-mobile Hungary csapatának! Szenvedéllyel és elhivatottsággal nagy célok elérésére törekszünk.

    Ha Téged is lázba hoznak az új technológiák és innovációk, ha fontosnak tartod a szakmai fejlődésedet és a jövődet tevékenyen szeretnéd formálni, akkor köztünk a helyed!

Feladat:

    A magyarországi website teljes körű SEO és PPC menedzsmentje
    Cégcsoport központi weboldalának teljes hazai implementációja
    CMS rendszerek kezelése ( Wordpress )
    CPC kampányok tervezése és menedzselése (AdWords, Facebook)
    Az oldal erősítése SEO szempontból, változtatási igények felismerése, saját hatáskörben azok javítása
    Adatbázisgyűjtő kampányok tervezése és kivitelezése
    Konkurenciafigyelés, piaci trendek és vevői igények követése
    Webanalitika és kampányeredmények nyomon követése, elemzése
    Riportok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Legalább középfokú végzettség
    Középfokú angol vagy német nyelvtudás
    AdWords és Facebook kampányok területén szerzett tapasztalat
    HTML ismeret
    Wordpress ismeret, gyakorlat
    Pontos és precíz munkavégzés
    Logikus és analitikus gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Grafikai ismeret
    Google vizsgák – AdWords, Analytics, Website Optimiser Consultant
    Online marketing területen szerzett tapasztalat
    B2B kommunikációs tapasztalat, különös tekintettel a social media és az egyéb internetes felületekben való jártasságra

Amit kínálunk:

    Jó csapat
    Versenyképes fizetés
    Szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Baross u 114-116.

Pályázatát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: L-mobile Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Online marketing szakember
  • Rövid pozíció név: Online marketing manager
  • Hirdető cég: L-mobile Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: A magyarországi website teljes körű SEO és PPC menedzsmentje Cégcsoport központi weboldalának teljes hazai implementációja CMS rendszerek kezelése ( Wordpress ) CPC kampányok tervezése és menedzselése (AdWords, Facebook) Az oldal erősítése SEO szempontból, változtatási igények felismerése, saját hatáskörben azok javítása Adatbázisgyűjtő kampányok tervezése és kivitelezése Konkurenciafigyelés, piaci trendek és vevői igények követése Webanalitika és kampányeredmények nyomon követése, elemzése Riportok elkészítése
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Középfokú angol vagy német nyelvtudás AdWords és Facebook kampányok területén szerzett tapasztalat HTML ismeret Wordpress ismeret, gyakorlat Pontos és precíz munkavégzés Logikus és analitikus gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-03