Az Implantcenter Fogászati és Szájsebészeti Magánklinika marketing csapatába

ONLINE MARKETING SPECIALISTA

kollégát keres,
szakirányú felsőfokú végzettséggel, 1-3 éves, elsősorban online marketing és Google Ads tapasztalattal.

A leendő munkatárs feladata:

    A cég online marketing stratégiájának kidolgozása, kereső optimalizálás; részvétel az offline marketing stratégia megvalósításában. Ezen belül:
    • Weboldalak, online tartalmak és a honlap kialakítása - fejlesztése a marketing stratégia alapján (szövegírás, design tervezés, folyamatos monitoring és frissítés);
    • Facebook és Google Ads folyamatos jelenlét kezelése;
    • online kampányok előkészítése, megszervezése, és értékelése (eDM, Google Ads, Facebook, Banner, Weboldal, SEO, Link-marketing);
    • piaci információk begyűjtése, piackutatás, konkurenciafigyelés;
    • weboldalak látogatottságának mérése, elemzése;
    • statisztikák, értékelések készítése;
    • releváns prezentációk összeállítása, elkészítése;
    • marketing terv összeállításában való részvétel;
    • hirdetések és egyéb megjelenések kezelése, megszervezése és lekövetése;
    • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szerződések kezelése, dokumentálása;
    • adatbázisok, címlisták összeállítása és frissítése.

Elvárások a leendő munkatárssal szemben:

  • felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves, elsősorban online marketing és Google Ad(Word)s területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • fejlett kommunikációs készség
  • online marketing iránti elkötelezettség, az online trendek és közösségi oldalak ismerete
  • precizitás, megbízhatóság, lojalitás
  • önálló munkavégzés, proaktivitás

Amit nyújtunk:

  • dinamikusan növekedő, megbízható vállalkozás
  • nemzetközi munkakörnyezet, prémium márka
  • változatos és érdekes feladatok, lehetőség fejlődésre és
  • átgondolt, tervezett munkavégzésre, akár hosszabb távú stratégiaalkotásra
  • jó hangulat, kreatív, dinamikus légkör

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Fényképes magyar és angol nyelvű pályázati anyagát (önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.