Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az OTTO Central Europe Kft. sikeres E-kereskedelmi tevékenységet folytat OTTO, Lascana és Sheego márkáival a magyar, cseh és szlovák piacon. Cégünk az osztrák UNITO-csoport leányvállalata és így a nemzetközi viszonylatban is tevékenykedő OTTO csoport tagja. Az OTTO vállalatot 1949-ben Németországban alapították. Az OTTO csoport ma egy világszerte működő kereskedelmi- és szolgáltató csoport, mely több mint 49.600 munkavállalót foglalkoztat világszerte. A cégcsoport 12,1 milliárd euró körüli éves forgalmat, ezen belül 6,5 milliárd online forgalmat realizál, mellyel a világ legnagyobb online kereskedői közé tartozik.

Budapesti székhellyel (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Online-Marketing Munkatárs

Feladatai:

  • Online-marketing kampányok tervezése, elemzése és megvalósítása a magyar, cseh és szlovák piacon
  • Az online-marketing csatornák teljesítményének folyamatos felügyelete és kiértékelése online webáruházainkban (otto-shop.cz, otto.sk, otto.hu, lascana-shop.cz, lascana.sk, lascana.hu)
  • Együttműködés az ügynökségekkel és szolgáltatókkal
  • Riportok, elemzések, kimutatások készítése
  • Konkurencia figyelés, piaci trendek és vevői igények követése
  • Szoros együttműködés a grazi telephelyen dolgozó kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági / marketing szakterületen)
  • Marketinges beállítottság Internet- és Online technikai ismeretekkel (Webcontrolling eszközök pl. Google-Analytics és HTML ismerete előny)
  • Jó Excel tudás (analitikus képesség, pontosság és affinitás a számokhoz)
  • Magabiztos német (szóban és írásban) és társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

    Várja Önt egy felelősségteljes és biztos munkahely dinamikus csapatunkban!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó bérigény megjelölésével magyar és német nyelven az alábbi elérhetőségre.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Online-Marketing Munkatárs
  • Rövid pozíció név: Online-Marketing Munkatárs
  • Hirdető cég: OTTO Central Europe Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Online-marketing kampányok tervezése, elemzése és megvalósítása a magyar, cseh és szlovák piacon Az online-marketing csatornák teljesítményének folyamatos felügyelete és kiértékelése online webáruházainkban (otto-shop.cz, otto.sk, otto.hu, lascana-shop.cz, lascana.sk, lascana.hu) Együttműködés az ügynökségekkel és szolgáltatókkal Riportok, elemzések, kimutatások készítése Konkurencia figyelés, piaci trendek és vevői igények követése Szoros együttműködés a grazi telephelyen dolgozó kollégákkal
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági / marketing szakterületen) Marketinges beállítottság Internet- és Online technikai ismeretekkel (Webcontrolling eszközök pl. Google-Analytics és HTML ismerete előny) Jó Excel tudás (analitikus képesség, pontosság és affinitás a számokhoz) Magabiztos német (szóban és írásban) és társalgási szintű angol nyelvtudás Utazási hajlandóság Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-08
Állás, munka még: OTTO Central Europe Kft.>