Világszínvonalú orvosi berendezéseket fejlesztő és gyártó, 28 éve sikeresen működő gyöngyösi cég vagyunk, nemzetközi marketing feladataink ellátásához keresünk agilis, határozott, kreatív munkatársat:

online marketing munkatárs

Feladatok:

  • cégünk értékesítési és marketing tevékenységének támogatása, fejlesztési projektjeink részletes kidolgozásában és menedzselésében való aktív részvétel
  • online kampányokban és webfejlesztési feladatokban való aktív és kreatív közreműködés
  • következetes és hatékony ügyfél-kommunikáció kialakítása a weboldalon és a weboldalon kívüli felületeken (Social Media, LinkedIn, Insta, Youtube stb.)
  • célzott marketing akciók tervezése, lebonyolítása (SEO, Ads, Analytics)
  • a cég web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak támogatása, továbbfejlesztése
  • folyamatos tartalombővítés, finomhangolás analitikus marketing információk alapján
  • együttműködés a termékfejlesztéssel és az értékesítéssel a vevői igények feltérképezésében

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 1-3 év munkatapasztalat online marketing területen
  • SEO eszközök, Ads és Analytics ismerete
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • középfokú, elsősorban írásbeli angol nyelvtudás (trendek követése)
  • analitikus gondolkodás, értékesítési szemlélet

Előny:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • reszponzív és mobil portálfejlesztési tapasztalat
  • webáruház programozásában szerzett tapasztalat
  • internetes technológiák ismerete
  • grafikai programok magas szintű ismerete (design tervezés)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, motiváló bérezési csomag
  • folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőség biztosítása
  • érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok nemzetközi versenykörnyezetben
  • home office lehetősége, telekommunikációs eszközök biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.