Szívesen dolgoznál Magyarország leggyorsabban növekvő, digitális alkalmazások fejlesztésében élen járó Bankjában?
Csatlakozz a GRÁNIT Bank csapatához

Online Marketing menedzser

pozícióba!

    Különösen büszkék vagyunk arra,
    hogy 2018-ban a Mastercard nekünk ítélte
    "Az év lakossági mobil- és online-banki eszköze” díját és 2. helyezést értünk el „Az év bankja” és „Az év leginnovatívabb bankja” kategóriában, továbbá a GRÁNIT Bank ismét MagyarBrands lett.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Online marketing stratégia kidolgozásában / akciótervek végrehajtásában való részvétel;
  • Online médiastratégia és kreatív stratégia, illetve kreatív koncepció kialakításában és végrehajtásában való aktív közreműködés;
  • Online kampányok tervezése, koordinálása és folyamatos optimalizációja;
  • Online marketing kampányok menedzsmentje: Google Adwords, Youtube;
  • Hirdetési és közösségi oldal statisztikák folyamatos készítése, interakciók elemzése;
  • Hírlevelek szerkesztése, kiküldése, utánkövetése;
  • Külső üzleti partnerekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás, munkájuk ellenőrzése.

A sikeres pályázó jellemzői?

  • Szakirányú (marketing BA/MSc) diploma szükséges;
  • Legalább 3-5 év szakirányú, marketing tapasztalat (bankszektor marketing terület vagy marketing ügynökségi tapasztalat előnyt jelent)
  • Integrált kampányokban és online médiatervezésben szerzett releváns tapasztalat;
  • Közösségi oldalak kezelésében szerzett gyakorlat;
  • Hirdetéskezelő / Power Editor / Google Adwords Editor alapos ismerete;
  • Alapszintű Photoshop ismeretek;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Fejlett problémamegoldó képesség.

Mit kínálunk?

  • Folyamatos fejlődési lehetőségeket, mert csak inspiráló környezetben lehet nagyot alkotni!
  • Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatás (Cafeteria);
  • Egy barátságos közösség, ahová érdemes tartozni;
  • Kiváló munkahely: „A+” kategóriás irodaház;
  • AYCM SportPass tagság, kedvezményes sportolási lehetőség az irodaházban lévő sportcentrumban;
  • Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő (heti 40 óra);
  • Munkavégzés időtartama: határozatlan;

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, valamint rendelkezel a kiírt tapasztalattal és nyelvtudással, kérjük, küldd el pályázati anyagodat.