Online marketing manager

Főbb feladatok, munkák:

    • marketing terv kivitelezése
    • külső marketing ügynökségekkel való kapcsolattartás
    • webes és közösségi médiafelületek kezelése,nyomonkövetése,frissítése,hírlevelek összeállítása,szerkesztése
    • online reklámkampányok megtervezése (kivitelezése) belföldi és külföldi piacokra

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 1-3 éves tapasztalat-online marketing területen
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek(Excel,Word,PowerPoint,stb.)
    • felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics,CMS,hírlevél szoftver,Google Adwords,Facebook Ads....)
    • tárgyalásszintű angol és német nyelvtudás
    • magasszintű proaktivitás és online affinitás
    • innovatív,önálló munkavégzés, nagy munkabírás
    • kiváló kommunikációs,problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szállodaipari tapasztalat
    • nemzetközi piacokon szerzett tapasztalat
    • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem,ösztönző programok
    • stabil vállalkozás,fiatalos csapat,hosszútávú munkalehetőség
    • folyamatos fejlődési lehetőség (haladó marketing továbbképzések)
    • szolgálatások fejlesztésében aktív közreműködés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

9600, Sárvár Vadkert körút 5.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát,motivciós levelét bérigény megjelölésével.