Online marketing ügynökség munkatársat keres

Online marketing gyakornok

pozíció betöltésére akár azonnali belépéssel

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

  • kreatív szövegírások, brainstormingokon részvétel (pl. vizuális kreatívok kialakítása)
  • általános és pénzügyi adminisztráció (Excel táblák), részben személyi asszisztencia
  • ügynökségi munkában részvétel, (angol) beszállítókkal való kapcsolattartás

EZT VÁRJUK EL:

  • hosszú távra keresünk munkatársat, ezért olyan jelentkezőket várunk, akik a sikeres gyakorlat után stabil munkahelyet keresnek legalább 2 évre
  • online marketing iránti érdeklődés
  • legalább középfokú írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • Office csomag (Excel táblák, Word, stb.) gyakorlott kezelése, jártasság és affinitás a számok területén, gyors felfogó képesség
  • lojalitás, terhelhetőség, képesség önálló- és csapatmunkára
  • precizitás, megbízhatóság és pro-aktivitás
  • kreativitás , jó memória és kommunikációs készség
  • napi 8 órás munkavégzés

ELŐNY:

  • korábbi vállalati gyakorlat, marketing vagy adminisztratív területen
  • online trendek és social media ismerete
  • referenciák és jogosítvány

EZT KÍNÁLJUK:

  • tanulás és fejlődési lehetőség az ügynökségi munka teljes keresztmetszetében
  • angol nyelv használata
  • értékes szakmai referencia ismert ügyfelekkel és márkákkal
  • tagja lehetsz egy professzionális, családias kis csapatnak
  • kellemes munkakörnyezet napfényes irodában a MOM park közelében
  • munkavállaló barát munkahely, munkahelyi masszőrrel
  • gyakornoki pozíció, sikeres gyakornoki időszak után teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • fiatalos és dinamikus csapat: nálunk fontos vagy Te, és az egyéni ötleteid is

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1126 Budapest

Jelentkezés magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, kizárólag pdf formátumban, a fizetési elképzelés és a kezdési időpont megjelölésével lehetséges 2019.11.14-ig a 'Jelentkezem' gombon keresztül.