Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz? Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben is elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?

Ez a Provident. Tisztelet, Őszinteség, Felelősség.
A Provident Pénzügyi Zrt. Marketing Igazgatósága új munkatársat keres

Online kampánymenedzser

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Megszervezi, összefogja és visszaméri a vállalat online marketing kampányait (értékesítési aktivitások, HR kampányok, kommunikáció és PR kampányok);
  • felel a Social média, Blog, Facebook, Instagram, Linkedin felületeken futó kampányokért;
  • részt vesz a kampánystratégiák tervezésében, az online kampányok tervezési folyamatában és megvalósításában;
  • együttműködik a társterületekkel és az ügynökségekkel;
  • riportokat, prezentációkat készít;
  • javaslataival hozzájárul a briefelt online aktivitások megvalósításához és sikeres véghezviteléhez

Követelmények, elvárások:

  • Legalább 2 éves tapasztalat online kampánymenedzsment területen;
  • Google Adwords, Affiliate, Ecommerce, Analytics rendszerek használatában szerzett gyakorlat;
  • digitális hirdetési rendszerek alapos ismerete;
  • médiatervezési alapismeretek;
  • rendszer szemlélet, erős elemzői képesség;
  • proaktivitás; képesség kampányok szimultán kezelésére;
  • nyitottság és fogékonyság az online hirdetési megoldások és újítások iránt;
  • felsőfokú szakmai végzettség;
  • középszintű angol nyelvtudás;
  • MS Office magas szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Heti 1 nap otthoni munkavégzés lehetőség;
  • teljesítmény alapú éves bónusz lehetőség;
  • stabil munkahely (magyar és nemzetközi szakmai jelenlét);
  • fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség;
  • professzionális, „A” kategóriás modern irodai környezet;
  • nyitott, jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.