NET MÉDIA ZRT.

dinamikusan fejlődő, innovatív online csapatába keres kampánymenedzser kollégát.

Online kampánymenedzser

Feladatok:

    - online kampányok koordinálása, optimalizálása az adserveren keresztül

    - kapcsolattartás a partnerekkel, hirdetőkkel
    - a hirdetések technikai specifikációjának elkészítése, ellenőrzése, tesztelése
    - adminisztráció, post-buy elemzések elkészítése

    - A legnagyobb márkák kampányainak kezelése

    - Kampányok optimalizálása a legjobb teljesítmény eléréséhez

    - Riportok, elemzések, prezentációk készítése

    - Szenior kollégák segítése, támogatása

    - Programmatic, RTB, display - mobil, tablet, desktop felületekre

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Excel ismerete
    • Jó kommunikációs képesség
    • Precizitás és proaktivitás
    • Legalább középfokú szintű angol beszéd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Programozói (HTML, javascript) tudás - előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

    szakmai fejlődési és karrier lehetőség
    - versenyképes fizetés
    - változatosság
    - betekintés a digitális média világába

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1033 Budapest

A "jelentkezés gombra kattintva, kérjük csatolja önéletrajzát és motivációs levelét.