Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EXTREME NET KFT.

Online kampánymenedzser

Főbb feladatok, munkák:

    PPC kampányok teljes körű projektmenedzsmentje

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 2 éves ügynökségi tapasztalat online területen
    • Online technológiai affinitás, eszközök, megoldások, módszertanok ismerete
    • Google és FB rendszerek alapos ismerete
    • Önálló és precíz munkavégzés
    • Magabiztos angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Multinacionális ügyfelek kezelésében szerzett többéves gyakorlat

Amit kínálunk:

    • Kiváló munkahelyi környezet, a város szívében
    • Inspiráló szakmai légkör, szakmai fejlődés
    • Karrier lehetőség
    • Versenyképes fizetés
    • Home office lehetőség heti 2 munkanap

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Vármegye utca 3-5.

Fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Online kampánymenedzser
  • Hirdető cég: EXTREME NET KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: PPC kampányok teljes körű projektmenedzsmentje
  • Elvárások: Legalább 2 éves ügynökségi tapasztalat online területenOnline technológiai affinitás, eszközök, megoldások, módszertanok ismereteGoogle és FB rendszerek alapos ismereteÖnálló és precíz munkavégzésMagabiztos angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: EXTREME NET KFT.>