Online kampány koordinátor

Részmunkaidős online kampány koordinátort keres a WWF Magyarország

Ha bennszülött vagy a közösségi média és az online kampányok világában, magabiztosan váltasz az angol és a magyar között, számlaképes vagy és bírod a gyűrődést, akkor lehet, hogy Téged keresünk!

A WWF a világ legnagyobb természetvédelmi civil szervezete, amely az ember és a természet harmonikus együttélésének megteremtéséért dolgozik a természetes élőhelyek megőrzésén és kiterjesztésén keresztül, miközben segít abban, hogy a helyi közösségek az éghajlatváltozás hatásait fenntartható földhasználati és energiahasznosítási modellek kiépítésével ellensúlyozzák.

Kíváncsiak vagyunk arra, Te hogyan látod a világot, mit gondolsz a természetvédelem helyzetéről és milyen ötleteid vannak, amiket szívesen bedobnál a legjobb ügy érdekében!

Online kampány kooridinátorként Adományszervező (Fundraising) és Kommunikációs csapatunkat erősítheted heti 20 órában.

Amikben gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz:

  • online kampányok koordinálása, támogatása
  • kapcsolattartás ügynökségekkel
  • kampánytervezés
  • monitoring és reporting feladatok
  • kommunikációhoz kötődő adminisztratív feladatok
  • kutatás, taktikai tervezésben való részvétel
  • social media menedzsment
  • projektmenedzsment feladatok
  • kampány- és eseményszervezésben való részvétel
  • fordítás (angol-magyar)

Amit kínálunk:

  • nemzetközi környezet
  • izgalmas projektek, változatos feladatok
  • betekintés a világ legnagyobb természetvédelmi civil szervezetének kommunikációs eszköztárába
  • NGO kommunikációs tapasztalatszerzés
  • exponenciálisan táguló világkép

Akit keresünk:

  • 1-3 év online kommunikáció és kampánytervezés, szervezés területén szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség marketing, kommunikáció, bölcsész területen.
  • PPC hirdetések kezelésében való jártasság
  • magabiztos angol és magyar nyelvtudás
  • rutinos Word, PPT, Excel felhasználó
  • képszerkesztők, webszerkesztő programok ismerete
  • közösségi média felületek (Facebook, Instagram, YouTube) és online marketing trendek ismerete
  • számlaképes
  • nem árt, ha kötődsz a természethez
  • ha van fogalmad a WWF eddigi munkájáról
  • és, ha tudod: mitől menők a pandák

A pozíció heti 20 óra vállalkozói szerződés keretében kerül meghirdetésre.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1141 Budapest, Álmos vezér útja 69/A.

Jelentkezési határidő: 2021. február 28.

Önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva. Írd meg, miért választanál minket, mikor tudnál kezdeni és milyen időbeosztásban számíthatunk rád!