Partnerünk Magyarországon piacvezető az online ár- és termék összehasonlításban. Megbízásukból most lendületes, határozott, proaktív kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Online hirdetési felület értékesítő

Feladatok:

  • Online hirdetési felületek értékesítése;
  • Új kapcsolatok kialakítása leendő ügyfelekkel, valamint kapcsolattartás a meglévőkkel;
  • Display hirdetések menedzselése, nyomon követése;
  • Termékfejlesztésben és értékesítési folyamatok fejlesztésében való részvétel.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 4+ év tapasztalat;
  • Online hirdetés kiszolgáló rendszerek, megoldások és lehetőségek ismerete;
  • Projekt vezetési tapasztalat;
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség;
  • Pontosság és precizitás;
  • Proaktív személyiség, aki szeret új ötleteket felvetni és megvalósítani;
  • Online hirdetési felületek ismerete, pl. Google Ads, Adverticum, DoubleClick;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás – írásban és szóban egyaránt;

Előny:

  • Online hirdetési rendszerek implementációjában szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multinacionális csapat;
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda;
  • Versenyképes alapbér + bónusz + cafeteria + sportolási/angol tanulási támogatás;
  • Kávé, gyümölcs, ping-pong és céges rendezvények.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy jelentkezzen a +36 30 905 7379 telefonszámon!