Az OTTO Central Europe Kft. sikeres E-kereskedelmi tevékenységet folytat OTTO és Lascana márkáival a magyar, cseh és szlovák piacon. Cégünk az osztrák UNITO-csoport leányvállalata és így az OTTO csoport tagja. A cégcsoporton belüli együttműködésből adódó lehetőségek következetes kihasználása a sikerhez vezető út egyik fontos eleme, ezért tartjuk fontosnak az egymással szembeni nyitottságot a napi munkavégzés során.

Budapesti székhellyel (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Online grafikus

Feladatok:

  • Kreatív hírlevelek készítése
  • Bannerek grafikai elkészítése
  • Marketing munkatársak támogatása kreatív javaslatokkal
  • Nyomdai anyagok előkészítése
  • Animált gif készítés Photoshopban

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • HTML programozó ismeret
  • Photoshop, inDesign és az Illustrator gyakorlott használata
  • Önálló, proaktív, megbízható és precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség, jó kapcsolatteremtő készség és szeress csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát magyar nyelven és bruttó bérigényét az alábbi elérhetőségre.