NKM Áramhálózati Kft. (NKM NEMZETI KÖZMŰVEK ZRT.)

Önkormányzati kapcsolattartó munkatárs

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • Az NKM IVH által elfogadott önkormányzati kapcsolattartói stratégia megvalósítása.
  • VIP-kapcsolattartás az önkormányzatok polgármestereivel, jegyzőivel, városüzemeltetési-, egyéb vezetőivel.
  • Együttműködés a települési önkormányzatok érdekvédelmi/szakmai szervezeteivel.
  • Az NKM Csoport arculatának, ismertségének gondozása, érdekeinek artikulálása az üzleti és üzletpolitikai stratégiával összhangban.
  • Az NKM Csoport hálózati területén illetve az ország településein zajló és várható gazdasági, társadalmi, politikai, szabályozási események figyelése.
  • Az NKM IVH hálózati ügyeinek kezelése, vitarendezés támogatása, működésének és szolgáltatásainak promóciója.
  • Az NKM Csoport termékeinek ismertetése, részvétel illetve hozzájárulás azok értékesítési folyamatában.
  • Önkormányzati partnerekkel, hálózati ügyekkel, egyéb eseményekkel összefüggő sajtóesemények figyelése.
  • Részvétel közgyűléseken, bizottsági üléseken, közmeghallgatásokon, egyéb rendezvényeken.
  • Éves beszámoló, egyéb riportok készítése és részvétel a hálózati havária bizottság munkájában.

Akit keresünk:

  • Gyorsan és szívesen épít, ápol emberi kapcsolatokat,
  • megfelelő kommunikációs képességgel bír,
  • rugalmasan alkalmazkodik a körülményekhez,
  • önállóan, felelősséggel végzi munkáját,
  • képes projektszerűen dolgozni,
  • gyakorlati, analitikus gondolkodás jellemzi,
  • terhelhető, stressztűrő, eredményorientált,
  • felismeri az összefüggéseket,
  • rendszerben gondolkodik,
  • integráló személyiség.

Előnyt jelent:

  • Előnyt jelent BSc diploma,
  • ügyfélkapcsolattartói tapasztalat,
  • B” kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • az NKM csoport tevékenységeinek ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.