Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

CSEPELI TELEPHELYÜNKRE AZONNALI KEZDÉSSEL KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT AZ ALÁBBI MUNKAKÖRRE:

OLVASZTÁR-TARGONCÁS

Főbb feladatok, munkák:

  • Öntöde kiszolgálása megfelelő mennyiségű és minőségű folyékony fémmel
  • Tűzvédelmi, munkavédelmi és minőségügyi előírások betartása
  • Olvasztó kemencék és környéke, selejttároló és környéke selejttároló kocsik folyamatos tisztán tartása
  • Hő elemek működésének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Folyamatos, három műszakos munkarend vállalása
  • 3324 típusú targoncavezetői engedély (előny)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó állóképesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria csomag
  • Havi egészségpénztári hozzájárulás
  • Céges üdülő
  • Éves bónusz
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Olvasztár-targoncás
  • Rövid pozíció név: Targoncás
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Öntöde kiszolgálása megfelelő mennyiségű és minőségű folyékony fémmel Tűzvédelmi, munkavédelmi és minőségügyi előírások betartása Olvasztó kemencék és környéke, selejttároló és környéke selejttároló kocsik folyamatos tisztán tartása Hő elemek működésének ellenőrzése
  • Elvárások: Minimum 8. általános iskolai végzettség Folyamatos, három műszakos munkarend vállalása 3324 típusú targoncavezetői engedély (előny) Hasonló területen szerzett tapasztalat Jó állóképesség
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-08