Oltórendszer tervező mérnök

CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.

Budapest

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika területén szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • ● Egyeztetés a megrendelőkkel, hatóságokkal, társtervezőkkel
  • ● 2D autocad tervek készítése
  • ● 3D REVIT tervező szoftver segítségével sprinkler rendszer modellezése
  • ● Engedélyezési, kiviteli tervek és szükség esetén gyártmánytervek készítése.
  • ● Műszaki dokumentációk elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ● Gépészmérnök, vagy középfokú műszaki végzettség
  • ● Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ● Autocad ismeret
  • ● 2D, 3D tervezésben tapasztalat
  • ● Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • ● Versenyképes fizetés
  • ● Határozatlan idejű munkaszerződés
  • ● Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • ● Szakmailag felkészült csapat
  • ● Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Műszaki rajzoló

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Budapest