Grafton Recruitment

Olasz/Spanyol és Angol nyelvű Ügyfélkapcsolattartó (1-6-39931/PR)

Feladatok:

- Telefonos segítségnyújtás felhasználói szintű informatikai problémákkal kapcsolatban
- E-mailes kapcsolattartás olasz vagy spanyol ügyfelekkel
- Teljes körű információnyújtás, a felhasználók segítése
- Együttműködés a belső csapattal komolyabb problémák esetén
- Az ügyfelek folyamatos informálása az új szolgáltatások bevezetésének alkalmával

Elvárások:

- Magabiztos olasz/spanyol és angol nyelvtudás szóban és írásban is
- Kiváló kommunikációskészég
- Jó problémamegoldó és megoldás orientál készség
- Önálló, hatékony munkavégzés
- Magas stressztűrő-képesség.

Amit a megbízónk kínál:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest