Veneo Kft.
  • Érdi irodával rendelkező, dinamikusan növekvő, kereskedelmi IT szolgáltatásokkal foglalkozó cégünk bővülő csapatába keresünk oktató munkatársat. Amennyiben egy ügyfélközpontú, magas szakmai színvonalú, megbízható, innovatív munkahelyen képzeled el a jövődet, ahol izgalmas projektekben való tevékenykedés során fejlődhetsz, jelentkezz hozzánk!

  • Munkatársat keresünk

    Oktató

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Külső helyszínen pénztárgépes rendszerek elméleti és gyakorlati oktatása, betanítás után
      • Munkaköri feladatokhoz kapcsoló adminisztratív feladatok ellátása
      • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
      • Országos munkavégzés, akár ottalvással is
      • Oktatási és vizsga anyagok folyamatos frissítése, aktualizálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      AZ IDEÁLIS JELÖLT:

      • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik (felsőfokú végzettség előny)
      • Érdeklődik az informatika és a technológiai újdonságok iránt
      • Magabiztosan használja a Microsoft Office programcsomagot
      • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készsége van
      • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik
      • Problémamegoldó képessége kiemelkedő
      • Gondolkodásmódja ügyfélcentrikus
      • Segítőkész, pozitívan áll a rábízott feladatokhoz
      • Nyitott a tanulásra és fejlődésre
      • Megbízható és rugalmas személyiség
      • Felelőségteljes, önálló munkavégzésre képes
      • Pontos, precíz és következetes
      • Előnyt élvez, ha van oktatói tevékenységben szerzett tapasztalata
      • Angolul társalgási szinten kommunikál szóban és írásban

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú, biztos munkahely
      • Szakmai fejlődési lehetőség
      • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
      • Alapbéren felüli elérhető extra jövedelem
      • Béren kívüli juttatások
      • Cégautó, mobiltelefon, laptop

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Képzés, Fejlesztés
    • Oktatás, Kutatás, Tudomány
    • Oktató
    • Üzleti támogató központok
    • Informatikai támogatás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

    Ha úgy gondolod, hogy aktív, hasznos tagja tudnál lenni a csapatunknak, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat tartalmazó jelentkezésedet.