Állatorvostudományi Egyetem

Oktatástechnikus (ügyintéző)

Főbb feladatok, munkák:

    • Oktatás és rendezvények audiovizuális támogatása,
    • Webinar és távoktatás technikai támogatása,
    • Helpdesk rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú szakirányú végzettség,
    • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy,
    • Cselekvőképesség,
    • Büntetlen előélet,
    • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint,
    • Keverők, erősítők, projektorok üzemeltetési tapasztalata,
    • Műszaki affinitás,
    • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet,
    • Kiemelkedő kommunikációs készség,
    • Angol nyelv ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőoktatásban szerzett releváns tapasztalat
    • Rendezvények hangosításában tapasztalat

Amit kínálunk:

    Határozatlan idejű, teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszony, 4 hónap próbaidővel.

    Stabil munkahely, változatos feladatkör.

    Kiváló szakmai és munkatársi közösség.

    Kellemes, történelmi környezet.

    Parkos, kisállatbarát kampusz.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1078 Budapest, István utca 2.

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 18.

  • Részletes szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel,
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget, idegennyelvtudást tanúsító okiratok másolata,
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás másolata,
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul (2011. évi CXII. tv. 5. § (1) bekezdés b.) pontja),
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse,