Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, a hazai képzési piacon meghatározó és domináns szerepet betöltő, informatikai oktatásokra szakosodott intézmény

OKTATÁSSZERVEZŐ

munkatársat keres

    Szeretnéd a legnagyobb informatikai cégek (Microsoft, Cisco, VMware, IBM, Oracle) tanfolyamait szervezni?

    Inspirálna, ha a Te munkád is hozzájárulna ahhoz, hogy évente több ezer (!) tanulni vágyó ember szerezzen nálunk a munkájához nélkülözhetetlen ismereteket?

    Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod, mellette társalgási/középfokú szinten tudsz angolul, értesz az Excelhez, Word-höz, nem fordítasz hátat a kihívásoknak (sőt) és képes vagy evezni akkor is, amikor a többiek már mind kifulladtak, akkor KÖZTÜNK A HELYED!

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Képzések szervezése: amit az értékesítők eladnak, azt profi módon meg is kell csinálni.
  • Adminisztrációs feladatok: dokumentáció, CRM rendszer karbantartása – pontosan, precízen.
  • Folyamatos kapcsolattartás céges ügyfelekkel, képzésen részt vevőkkel, értékesítőkkel, termékmenedzserekkel.
  • Reprezentációs feladatok: rendezvények sikerességének előmozdítása, szíved-lelked beletéve.
  • Vizsgáztatás a nemzetközi vizsgaközpontunkban.
  • És minden egyéb: tananyagok előkészítése, pogácsa beszerzése, kávégép vízzel feltöltése, gombvarrás, ikonfestés…

Amit kínálunk Neked:

  • Fontos pozíciót: nálunk mindenki munkája fontos, pontosan annyi hely van a hajóban, ahány evező.
  • Továbbképzési lehetőséget: dinamikusan fejlődünk, tanulj és fejlődj velünk együtt!
  • Alkalmazotti jogviszonyt: nem kérdés, bejelentünk, és minden hónapban pontosan fizetünk.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Word formátumú, fényképes, szakmai önéletrajzodat (magyar és angol nyelven) várjuk.

A kiválasztásban partnerünk a Salio.