Business Class Education Centre

Csatlakozz hozzánk

Oktatásszervező- szakmai munkatárs

pozícióba!

A Business Class Education Centre 22 éve meghatározó szereplője a magyarországi vállalati nyelvoktatás piacának. Speciális, személyre szabott személyes és online nyelvi képzéseket szervez magas minőségben vállalati és lakossági ügyfelei részére, 60 fős szakértői tanári csapatával.

Főbb feladatok, munkák:

Munkatársi csapatunk bővítéséhez keresünk olyan munkatársat, aki szereti a pörgést, élvezi a szervezést, jól kommunikál, de az adminisztrációban is precíz munkát szeret kiadni a kezéből:)

Főbb feladatok:

  • tanfolyamszervezés és adminisztrálás
  • képzésben résztvevőkkel/tanárokkal történő kapcsolattartás, egyeztetés
  • szakmai és pénzügyi munkatárssal történő folyamatos együttműködés
  • tanárkiválasztásban, interjúztatásban való részvétel (előszűrés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • B2 szintű, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • megfelelő felhasználó szintű számítógépes (office, windows) ismeretek
  • online jelenlétben tapasztalat
  • legalább heti 30 órás munkaidő vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

angol/egyéb nyelvtanári diploma előny
főállás vállalása

Amit kínálunk:

  • szakértő vezetőséget és prémium ügyfeleket
  • folyamatos szakmai és technikai támogatást
  • barátságos irodát központi helyszínen (Corvin-negyed)
  • versenyképes bérezést
  • 22 év tapasztalatát, megbízhatóságot, szuper munkatársi és tanári csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Nyelvtanár
  • Oktatás-, Tudomány vezető
  • Oktatásszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1082 Budapest, Futó utca 16.

  • fényképes önéletrajzzal
  • diploma / képesítés csatolásával
  • fizetési igény és ideális munkaidő megjelölésével
  • munkába állás legkorábbi időpontjának megadásával