Gyémánthegy.eu Kft.
  • Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, D típusú, kompetenciafejlesztésre szakosodott vállalkozás

  • Oktatásszervező

    Főbb feladatok, munkák:

      • Engedélyezett felnőttképzések szervezése (helyszín, időpont egyeztetése, biztosítása)
      • Adminisztrációs feladatok (dokumentáció, köztük szerződések előkészítése, feldolgozása/OSAP, FINY),
      • Online megjelenések támogatása,
      • Képzésmegvalósítás támogatása a helyszínen (jellemzően kihelyezett képzés vidéki helyszín!!!),
      • Folyamatos kapcsolattartás céges ügyfelekkel, képzésen részt vevőkkel, szakmai vezetővel, program-menedzserekkel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felnőttképzés dokumentálásában szerzett 3 év gyakorlat,
      • Pontos, precíz munkavégzés,
      • Önállóság, határozott személyiség, jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség,
      • MS Office felhasználói szintű ismeretek,
      • Legalább középfokú végzettség,
      • B típusú jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem,
      • Munkavégzéshez szükséges eszközök,
      • Kiküldetések költségtérítése,
      • Hosszú távú munkalehetőség,
      • Fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Oktatás, Kutatás, Tudomány
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1214 Budapest, Erdősor utca 70.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.