Oktatási gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 500 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

Partnercégünk több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában, munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Főbb feladatok, munkák

  • képzésért felelős csoport teljeskörű támogatása
  • álláshirdetések szövegezése
  • telefonos előinterjúk lebonyolítása
  • folyamatos kapcsolattartás a diákszövetkezetekkel
  • interjúk, megbeszélések szervezése
  • oktatási anyagok összeállítása
  • képzések szervezése, előkészítése
  • riportok, statisztikák készítése
  • adminisztrációs feladatok ellátása (toborzás, kiválasztás, képzések terén)
  • kapcsolattartás külföldi partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • Munkaidő
  • hétfőtől péntekig 8.00-18.00 (6 vagy 8 órás műszakokban)
  • havi 100-120 óra vállalásával
  • betanulást követően otthoni és hétvégi munkavégzés lehetséges

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség
  • belső tréningek
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • hosszú távú diákmunka
  • br. 1500 Ft/óra diákbér, későbbiekben sávos béremelkedés akár br. 1700 Ft/óráig

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.