Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A POS Services Kft. FMCG területen működő nemzetközi reklámcég fiatalos csapatába keres

Office Manager / Recepciós

munkatársat

Feladatok:

  • Irodavezetői feladatok bonyolítása
  • Általános asszisztensi, recepciós feladatok ellátása
  • Az értékesítési osztály munkájának támogatása
  • Az iroda zökkenőmentes működésének biztosítása, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Pénzügy támogatása - számlák iktatása és jóváhagyatása
  • Posta fogadása-feladása, iktatása
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs képesség, erős, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • irodavezetői v. asszisztensi területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Excel, Word, internet erős, minimum középszintű ismerete
  • tanulni vágyó, nyitott személyiség
  • kitartó, precíz, gyors munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • nagyfokú stressztűrő képesség és rugalmasság

Előny:

  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil céges háttér
  • Fiatalos légkör
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
  • Recepciós
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1036, Budapest, III. kerület Lajos utca 74.-76.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Office Manager / Recepciós
  • Hirdető cég: POS Services Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Irodavezetői feladatok bonyolítása Általános asszisztensi, recepciós feladatok ellátása Az értékesítési osztály munkájának támogatása Az iroda zökkenőmentes működésének biztosítása, kapcsolattartás a beszállítókkal Pénzügy támogatása - számlák iktatása és jóváhagyatása Posta fogadása-feladása, iktatása Kimutatások készítése
  • Elvárások: minimum középfokú végzettség jó kommunikációs képesség, erős, társalgási szintű angol nyelvtudás irodavezetői v. asszisztensi területen szerzett 1-2 éves tapasztalat Excel, Word, internet erős, minimum középszintű ismerete tanulni vágyó, nyitott személyiség kitartó, precíz, gyors munkavégzés jó problémamegoldó képesség nagyfokú stressztűrő képesség és rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: POS Services Kft.>