Office Manager diákmunka

Bruttó 1 495 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1117 Budapest, Neumann János utca

Főbb feladatok, munkák:

  • Az iroda zavartalan működésében való segítségnyújtás, irodai feladatok ellátása
  • Recepciós feladatok: ügyfelek fogadása személyesen, ügyfelek telefonhívásainak, egyéb kommunikációs csatornán (e-mail, sms stb.) érkező üzeneteinek fogadása, kapcsolattartás a futárokkal
  • Pénzügy és HR osztály adminisztrációjának támogatása
  • Irodaszerek beszerzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pozitív személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Heti 2-3 nap vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló irodai munkakörben szerzett tapasztalat (lehetőleg multinacionális környezetben)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehetséges.