Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Nyomtatvány fejlesztő

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Számítunk Rád Társaság ügymenetét támogató Papyrus informatikai rendszer és a hozzátartozó nyomtatványok, sablonok kialakításában és fejlesztésében,
  • az elkészült programrészek tesztelésének végrehajtásában,
  • dokumentumaink iText eszközzel történő előállításában és
  • a felhasználók oktatásának és továbbképzésének támogatásában.

  • minimum középfokú informatikai végzettséggel, ennek hiányában minimum 2-3 év releváns szakmai gyakorlattal és
  • szövegszerkesztő-, és táblázat kezelési ismeretekkel rendelkezel,
  • szívesen tanulsz új dolgokat,
  • szereted megérteni, hogy milyen funkciót, sablont kell lefejleszteni és az hogyan teremt értéket a biztosító számára,
  • tudsz rendszerben, struktúrában és hosszútávú megoldásokban gondolkodni,
  • jó a probléma feltáró és megoldó képességed,
  • mindig van egy új ötleted és ezeket szívesen meg is osztod a többiekkel.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • korábban szereztél már nyomdai előkészítésben tapasztalatot,
  • találkoztál már nyomtatványkezelő rendszerekkel (mi a Papyrust és iText-et használjuk),
  • ismered a Papyrus templatek (DFA) egyedi nyelvét,
  • nem ismeretlen számodra a PQL és XML.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...

  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére,
  • segítjük egymást ha elakadunk, bátran kérdezhetsz,
  • mi együtt oldjuk meg a feladatokat,
  • nálunk egy családias közösség tagjává válhatsz,
  • közös programokon vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomag vár Rád.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.