A Mediaworks Hungary Zrt., ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitális média-termékeivel, nyomdáival Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely közel 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A Mediaworks Hungary Zrt. XXII. kerületi nyomdájába gépmestert keres.

NYOMDAIPARI GÉPMESTER

Feladatok:

  • a rotációs nyomógépek kezelése a gép kezelési utasítása alapján
  • nyomóformák beigazítása, a gép vezérlőberendezéseinek beállítása
  • nyomtatás közben a színhűség, a regiszter folyamatos ellenőrzése,
  • korrigálása, példányszám ellenőrzése
  • a nyomógép és környezete tisztítása, technológiai karbantartása

  • Vezető gépmesteri pozícióban további feladat:
  • nyomógép személyzetének (géptermi betanított munkás, gépmester) szakmai felügyelete, irányítása)

Elvárások:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Hosszútávra szóló, stabil munkalehetőség
  • Nagyvállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 3 műszakos munkarend

Előnyt jelent:

  • Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információ az állásról:

  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XXII. kerület, Harbor ipari park

    Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület