PANTOPRESS NYOMDA Kft.

Nyomdai gépmester

Főbb feladatok, munkák:

Az 1995 óta működő Pantopress Nyomda Kft. megnövekedett vevői igények indukálta kapacitásbővítés miatt, azonnali munkakezdéssel 2 fő gépmestert keres 1 műszakos munkarendbe.

Kezelendő gépek: Heidelberg XL-75-4 gép, Heidelberg SM-102-2 gép

Akár nyugdíj mellett is dolgozni akarók, vagy pályakezdők jelentkezését is várjuk!
További információ: önéletrajz elküldése után, személyes interjú során történhet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- nyomdaipari ofszet gépmester végzettség
- a legmagasabb szakmai tudás
- szakmai alázat
- cég iránti elköteleződés
- folyamatos szakmai fejlődés
- szorgalom
- önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nyomdaipari területen elnyert tapasztalat.

Amit kínálunk:

Javadalmazás: hazai viszonylatban kimagasló bérezés, teljesítmény utáni célprémium.
Extra: Megbecsülés, támogatás a szakmai fejlődésben. Segítőkész kollégák.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 500.000 Ft

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Déli utca 15.

Jelentkezése mellé kérjük csatolja az iskolai végzettségét igazoló dokumentum másolatát!