A LAPCOM Zrt. egy dinamikus médiavállalat és egyben Dél - Magyarország legnagyobb, legkorszerűbb újság- és magazinnyomó rotációs gépével felszerelt nyomdáját is üzemeltető társaság, amely

Nyomdai gépmester

munkatársat keres-

    Csatlakozz hozzánk és dolgozz magasan automatizált környezetben, egy olyan nyomdaipari csapat tagjaként, amely az elmúlt 10 évben átlag feletti eredményeket ért el.

A munkakör célja:

  • az ofszet tekercsnyomó gép folyamatos termelésének biztosítása, minőségileg és mennyiségileg kifogástalan nyomdatermék előállítása
  • a gépsor országos szinten egyedi kialakításának köszönhető hatékonyság és rugalmasság kihasználása a termelésben

Feladatok:

  • folyamatos részvétel a termelésben, gyártási ütemterv betartása
  • anyagfelhasználások vezetése
  • gyártások közötti állásidőkben a gépek karbantartása, tisztítása

Elvárások:

  • rendszeres hétvégi, ünnepnapi munkavégzés vállalása (pótlékfizetés mellett) 3 műszakban
  • jó színlátás
  • szakirányú, min. középfokú végzettség (ofszet gépmester)
  • minőségi munkára, igényességre törekvés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, nagyfokú munkabírás, rugalmasság, dinamikusság

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér és termelési volumen
  • versenyképes bérezési rendszer (alap- és mozgóbér, rendszeres jutalom)
  • fiatalos csapat
  • korszerű, légkondicionált munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, jogi előírásoknak mindenben megfelelő foglalkoztatás
  • coldset és heatset nyomtatás sajátosságainak betanítása, nyomógép specifikus ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Nyomdász
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezését, önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk 2019. március 31-ig.