Elanders Group, svéd cégcsoport 4 kontinens, 20 országában van jelen.

Az Elanders Hungary Kft, a cégcsoport tagjaként 2001 óta van jelen Magyarországon és mára

a térség meghatározó foglalkoztatójává vált.

Cégünk fő profilja az íves offszet és digitális nyomtatás.

ZALALÖVŐI telephelyünkre

NYOMDAI GÉPMESTER

munkakörbe keresünk munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Min. nettó 33.000 Ft béren felüli juttatás, PRÓBAIDŐ ALATT IS
  • 60% műszakpótlék 18-06 óra között
  • 40% műszakpótlék szombat 14-18 óra között
  • Szombati túlóráért 200%, vasárnapi túlóráért 250%
  • A túlórákat az adott hónap végén fizetjük ki
  • Ingyenes céges buszjárat: Lenti / Szombathely / Zalaegerszeg / Őriszentpéter irányából (közel 30 település érintésével)
  • Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak
  • Anyagi támogatás gyermek születése vagy házasságkötés esetén
  • Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel
  • Határozatlan idejű jogviszony, hosszútávú munkalehetőség

Elvárások:

  • Nyomdász végzettség
  • Min. 2 év munkatapasztalat SM102 típusú Schönwiederes nyomógépen
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, megbízhatóság, precizitás, gondos, - minőségi munkavégzés

Feladatok:

  • 8,- 4,- 2 werkes nyomógépeken történő munkavégzés
  • Táppénzen, szabadságon lévő kollégák helyettesítése

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Nyomdász
  • Szakmunka
  • Nyomdász

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8999 ZALALÖVŐ, ÚJMAJOR utca 2.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.