Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A LAPCOM Zrt. egy dinamikusan fejlődő médiavállalat, a Kisalföld napilap kiadása mellett egyben a térség legnagyobb, korszerű tekercsnyomó nyomdagépekkel felszerelt nyomdáját is üzemeltető társaság ahova
nehéz fizikai munkára

nyomdai gépkezelő

alkalmazottat keresünk.

Munkaidőbeosztás:

  • háromműszakos beosztás, hétvégén is

Főbb feladatok, munkák:

  • az újságnyomó géphez kapcsolódó újság-kötegképző és kötészeti gépek beállítása, üzemeltetése
  • gépek, berendezések tisztítása, karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • a nyomda folyamatos termeléséhez alkalmazkodó rugalmasság, gyorsaság
  • győri vagy Győr környéki lakóhely előny

Előny:

  • pneumatikus gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • gépész ismeretek

    Az állás betöltéséhez alapszintű gépész vagy elektromos ismeretek, érettségi megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Nyomdász
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezését, önéletrajzát, a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2017. május 31-ig.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Lapcom Zrt>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Nyomdai gépkezelő
  • Hirdető cég: Lapcom Zrt
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: az újságnyomó géphez kapcsolódó újság-kötegképző és kötészeti gépek beállítása, üzemeltetése gépek, berendezések tisztítása, karbantartási feladatok elvégzése
  • Elvárások: a nyomda folyamatos termeléséhez alkalmazkodó rugalmasság, gyorsaság győri vagy Győr környéki lakóhely előny
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.05.25