Az E.ON Közép-dunántúli Gázhálózati Zrt. kaposvári telephelyére keresünk új munkatársat határozott időre

Nyilvántartási referens

Feladatok:

  • Üzemi műszaki nyilvántartási munka megszervezése, végzése
  • Műszaki irattár kezelése az irattári szabályzatnak megfelelően
  • Gáz új bekapcsolás folyamatának támogatása, workflow folyamat kezelése
  • E-közmű minősítések ügyintézése
  • Geodéziai továbbvezetések ügyintézése
  • Közműnyilatkozat kiadása építmények építési, használatbavételi engedélyhez
  • Hálózati beruházási munkák lezárása (aktiválás)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • AutoCAD szoftver használata
  • Legalább 1 év munkatapasztalat
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Rugalmasság, magas szintű együttműködési készség
  • Ügyfélközpontúság
  • B kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért havi 15%-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • A munkatársaink számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, illetve széleskörű kapcsolati háló kialakítására

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Közép-dunántúli Gázhálózati Zrt. fő tevékenysége a gázszolgáltatás. Az ország első vezetékes gázszolgáltatójaként 1950-ben alakult meg, akkor még Nagykanizsai Földgázüzem néven. Az E.ON Közép-dunántúli Gázhálózati Zrt. Zala, Somogy és Veszprém megyében 445 településen áll ügyfelei rendelkezésére. Fő tevékenysége a vezetékes földgázszolgáltatás, valamint az ehhez szükséges hálózatok, berendezések üzemeltetése és fejlesztése. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.