A Merkbau cégcsoport

1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

Építsd velünk a jövőd, jelentkezz hozzánk!

Nyílászáró projektfelelős

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Nyílászárók vevőorientált értékesítése mind a lakossági, mind a vállalkozói projekt piacon,
  • Értékesítéshez kapcsolódó árajánlatok elkészítése, szakmai tanácsadás az ügyfelek részére, vásárlói igények felmérése,
  • Megrendelések koordinálása, utókövetése,
  • Áruk rendelése és gyártásba adása,
  • Építési területen helyszíni felmérés, egyeztetés,
  • A beépítési munkálatok szervezése és ellenőrzése,
  • Napi adminisztrációs feladatok pontos elvégzése,
  • Garanciális meghibásodások esetén ügyintézés,

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak,
  • Erős kereskedelmi szemlélet, vevőközpontúság jellemez,
  • Van MV-É kategóriájú FMV jogosultságod (vagy rendelkezel a megszerzéséhez szükséges végzettséggel és tapasztalattal)
  • Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes, motivált
  • személyiségnek tartod magad,
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • Jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt,
  • Ha korrekt, megbízható munkahelyet keresel,

Előnyt jelent, ha:

  • Van kereskedelmi és/vagy műszaki irányú végzettséged,
  • Van nyílászáró értékesítésben és/vagy beépítésben
  • szerzett tapasztalatod,

Miért a Merkbau?

  • Mert szeretjük és értékeljük az innovatív gondolkodást
  • Mert nálunk kihívások várnak
  • Mert modern munkakörnyezetet nyújtunk
  • Mert nálunk anyagilag és emberileg is megbecsültnek érezheted magad

Egyéb információ:

Munkavégzés helye: Változó

Munkaviszony: Határozatlan

Munkaidő: Teljes

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai