Stabil megbízható 30 éve működő Debreceni telephelyű nyílászáró gyártó cég kiemelkedő jövedelemmel munkatárasakat keres

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

NYÍLÁSZÁRÓ GYÁRTÓ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Műanyag és alumínium nyílászáró elemek gyártási folyamataiban való részvétel
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • A feladatok szakszerű és precíz ellátása
  • Csapatban és önállóan is jó munkavégzési képesség
  • Jó fizikum és nagy teherbíró képesség
  • Önálló munkavégzés, eredményorientált gondolkodásmód
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Előnyt jelent építőipari területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Megbízható, 1990. óta működő stabil munkahely
  • Hosszú távú megbízható munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen, Szabolcs u. 25.

A jelentkezés tartalmazza:

Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
Jó minőségű fénykép
Személyes adatok (név, telefonszám, e-mail cím)