GS Ablak Kft.

Nyílászáró beépítő ill. beépítő segéd

Hirdetés szövege:

    Ha dolgozni szeretnél - egy jó csapatban - szereted a szabad levegőt - szereted a szerelő jellegű munkákat - esetleg még gyakorlatod is van benne - nem keresed, hanem megoldod a problémákat - közben pénzt is akarsz keresni - akkor köztünk a helyed.

    Feladatok:

    • PVC, fa, /alu./ nyílászárók helyszíni bontása, beépítése, helyszíni mozgatása
    • redőnyök, zsaluk, rovarhálók szerelése

    Előny, de nem követelmény:

    • asztalos /lakatos/ végzettség vagy szakképesítés
    • B kategóriás jogosítvány
    • szerelő jellegű munkában szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

    • főállású, hosszú távú munkalehetőség, 8 órás bejelentett munka
    • teljesítménnyel arányos, versenyképes 250-300 eFt netto jövedelem
    • munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9025 Győr, Bercsényi liget 105.