Baranya megyei Megbízónk részére hirdetünk felvételt

Nyersanyag beszerző

munkakörbe.

Feladatok, amelyben az Ön szakértelmére számítanak:

  • Nyersanyag termeltetéshez kapcsolódó vetésterv kialakítása a feldolgozó üzem vezetője által megállapított nagyságrend szerint
  • Termelőkkel való kapcsolattartás, új partnerek felkutatása
  • Termeltetéshez szükséges vetőmag beszerzése, vetőmag forgalmazókkal való kapcsolattartás
  • Termeltetéshez kapcsolódó dokumentumok, iratok kezelése
  • Termeltetett szántóföldi zöldségfélék termőhelyi szemlézése, feldolgozásra való meg nem felelés esetén termelésből való kizárása
  • A feldolgozásra termeltetett szántóföldi zöldségfélék betakarításának a nyersanyag feldolgozó üzembe való beszállításának megszervezése, ütemezése
  • A nyersanyag beszállítók termeltetési szerződésben foglaltak szerinti értékelése

Elvárásaink, amelyek az állás betöltéséhez szükségesek:

  • Agrármérnök végzettség
  • Minimum 5 éves termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó, eredményorientált szemlélet
  • Prioritási és csapatszervezési készség
  • Többrétű folyamatok, események egyidejű követésének képessége

Amit munkájáért cserébe a magáénak tudhat:

  • Stabil vállalati háttér egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Önállósággal, döntési felhatalmazással járó munkakör
  • Piaci szintű versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Szigetvár