Nyári könnyű fizikai munka - Diákmunka

Bruttó 1 760 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XVIII.

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz, a CooperVision CL Kft.-hez keresünk lelkes diákokat a nyárra csomagolói és gépkezelői munkakörökbe. A munkahely Budapest XVIII. kerület határában, Gyálon található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!

Főbb feladatok, munkák

  • Gépbeállítás megadott paraméterek alapján
  • Szalag melletti termékellenőrzés
  • Csomagolás előkészítése
  • Kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói jogviszony.
  • Jó látás (szemüveg vagy kontaktlencse viselése nem akadály)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Műszakrend ( éjjeli és nappali műszakok) vállalása
  • Munkaidő
  • Bármikor - nappal/éjszaka/hétvégén - vállalhatsz műszakot, amikor időd csak engedi!
  • Legalább heti 2-3 napot érdemes vállalni, a beosztást mindig az elfogaltságaidhoz (vizsgák, nyaralás) igazítjuk.
  • Műszakbeosztás: 3 nap nappal (6-18) - 3 nap pihenő - 3 nap éjjel (18-6) - 3 nap pihenő
  • Elsősorban a nyári időszakban lesz munkavégzés ( Június 15.- Augusztus 31.)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.760-4.928 Ft közötti órabér (pótlékokkal)
  • Akár 330-390 ezer Ft-os nettó fölött kereshetsz, ha 15 napot dolgozol egy hónapban.
  • Kiszámítható munkavégzés, egyszerű feladatok
  • Ingyenes kávézási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.