Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A stamfordi, Connecticut állambeli központtal rendelkező HARMAN, audio és infotainment megoldások széles termékpalettáját tervezi, gyártja és értékesíti az autóipar, szórakoztató elektronika és professzionális stúdiótechnika számára. A vállalat 15 vezető világmárkát sorakoztat fel, többek között AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon® és Mark Levinson®. A vállalatot több generáció zenerajongói csodálják, ugyanakkor világhírű művészek munkáját támogatja, és technikai támogatást nyújtanak fellépéseiken.
Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel. A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében közel 29.000.
Székesfehérvári gyárunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

NPI tesztmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján;
  • A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása);
  • Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken(Indusztrializáció B mintától, Test Specification, Team1, Layout megbeszélések stb.)
  • A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával;
  • Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében;
  • Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására. Kivitelezés optimalizálása;
  • A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése;
  • A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása), teszter felkészítése a termelési mintára;
  • Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és más Harman gyáregységeknél;
  • Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában;
  • Harman gyárak (QT, SU, SR stb.) tesztmérnökségeinek helyi és távoli támogatása;
  • Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése (MSA), költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 éves, elektronikában, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • A HARMAN egyenlő esélyű foglalkoztatást nyújtó munkáltató, nagyszerű munkakörnyezetet, kihívásokkal teli karrier lehetőséget, szakmai képzéseket és versenyképes juttatásokat kínál.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, a pozícióra a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezzen.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Harman Becker Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: NPI tesztmérnök
  • Hirdető cég: Harman Becker Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Együttműködés az ajánlat készítésben a vevők számára, specifikációk vagy minták alapján; A teszt koncepció és specifikáció meghatározása, bevezetése (ellenőrzési folyamatok önálló definiálása); Részvétel az új termék bevezetéséhez kapcsolódó megbeszéléseken(Indusztrializáció B mintától, Test Specification, Team1, Layout megbeszélések stb.) A tesztelési költségek csökkentése a teszttervezés optimalizálásával; Együttműködés az új gyártási technikák és technológiák bevezetésében; Beszállítók ajánlatainak beszerzése és kiértékelése, javaslattétel beszállítók kiválasztására. Kivitelezés optimalizálása; A teszterek (eszközök, berendezések) beszerzésének koordinálása és felkövetése; A teszterek hardverének és szoftverének fejlesztése (új tesztlépés létrehozása és implementálása), teszter felkészítése a termelési mintára; Tesztlefedettség növelése; újabb mérési, vizsgálati és ellenőrzési módszerek tervezése és bevezetése helyi és más Harman gyáregységeknél; Együttműködés a többi gyáregységek mérnökségeivel a standardok, keretrendszerek és eszközök kifejlesztésében, tapasztalatok, hibák visszacsatolásában; Harman gyárak (QT, SU, SR stb.) tesztmérnökségeinek helyi és távoli támogatása; Mérőképesség fejlesztése és kiértékelése (MSA), költséghatékony megoldások keresése és alkalmazása
  • Elvárások: Villamosmérnök végzettség Legalább 3 éves, elektronikában, hasonló területen szerzett tapasztalat Tárgyalóképes angol nyelvtudás Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11