Csatlakozz a világ egyetlen független filtergyártó cégéhez!

Az Essentra Filters a szűrők széles választékát gyártja.

Technológiai és fejlesztési központjaink szorosan együttműködnek a szállítókkal, a kutatóintézetekkel, ezáltal biztosítva az új technológiát.

Világszerte számos gyártóberendezéssel gondoskodunk arról, hogy a termékeket időben és költséghatékony módon kiszállítsuk.

Jelentkezz hozzánk és légy része az Essentra magyarországi csapatának!

Ellátási lánc csapatunkba keressük

NPI (New Product Introduction) Agent

munkatársunkat.

AMIK A FELADATAID LESZNEK

  • Folyamatosan gondoskodsz az NPI adatok naprakészen tartásáról, rendszeres és igény szerinti riportokat készítesz
  • Kapcsolatot tartasz az NPI-hoz kacsolódó társosztályokkal, valamint az ügyfelekkel is, hogy azoknak releváns információk  álljanak rendelkezésükre az új termékek bevezetésével kapcsolatban és segítséget nyújtasz számukra az NPI kapcsolatos kérdéseikben
  • Támogatod a Vevőszolgálat napi munkáját a Vevőszolgálati és NPI vezető instrukciója, utasítás alapján
  • Nyomon követed a külföldi Essentra telephelyen készülő, de a magyarországi Essentra által megrendelt NPI ügyeket
  • Nyomon követed és ellenőrzöd a kapcsolódó termékek gyártási folyamatát
  • Filterek tervezése

AZ ALÁBBIAKAT SZERETNÉNK TŐLED KÉRNI

  • Felsőfokú (mérnök) végzettség
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (professzionális napi szintű használata szóban és írásban)