A Cosma Alu Structures Kft. a Magna csoport tagjaként a világ egyik vezető globális autóipari beszállítója.
Vevőink számára minden részletre kiterjedő megoldást kínálunk a karosszéria-, alváz- és műszaki fejlesztések terén.
Cégünk prémium kategóriás autókban használt alumínium termékek gyártására specializálódott.

NPI mérnök

Mérnökiroda
Székesfehérvár

Fő feladatok

  • Felelős a bevezetésre kerülő új programok mérnöki támogatásáért, gyártási folyamatok és technológiák kialakításáért a Lean irányelveknek megfelelően
  • Felelős a gyártáshoz szükséges eszközök, készülékek terveztetéséért és gyártatásáért külső vállalkozókkal
  • Új ajánlatokhoz és design changek-hez ajánlatkérő dokumentumok, ciklusidő- és technológiai adatok készítése
  • Új programok bevezetése során műszaki kapcsolattartásért a vevőkkel, idő- és gyárthatósági terv készítéséért.
  • Termékfejlesztésekben való részvételért
  • Javító intézkedések kidolgozása és végrehajtása

Készségek és kompetenciák

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség
  • Méréstechnikai- és mérőrendszer elemzésre (MSA) vonatkozó ismeretek
  • Statisztikai folyamatszabályozásra (SPC) vonatkozó ismeretek
  • Kiváló elemző és nagyvállalati folyamatokat átlátó képesség
  • Nyitottság, precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Proaktív, kommunikatív, célratörő beállítottság
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Német nyelv alapszintű ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle)
  • Autóipai minőségirányítási rendszerek ismerete (IATF 16949)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Nemzetközi szintű karrierépítési lehetőség dinamikusan fejlődő vállalat csapattagjaként

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást