4M-97 KFT.
Munkatársat keresünk

Növényvédő mérnök

pozícióba.
Társaságunk több mint 25 éve a kistérség egyik meghatározó vállalkozása. Családi cégként az évek során olyan tapasztalati és kapcsolati tőkére tettünk szert, mely biztosítja az itt dolgozók folyamatos szakmai és személyes fejlődését is. Szeretnénk továbbra is olyan kollégákkal együtt dolgozni, akik szakmájukat magas szinten művelik, és elhivatottak az eredményes gazdálkodás iránt. Cégünkről bővebben a honlapunkon olvashat.

Főbb feladatok, munkák:

társaság kezelésében lévő szántóföldi területek növényvédelmének komplett szervezése
növényvédelmi munkákhoz tartozó nyilvántartások vezetése
ágazatvezetőkkel együttműködve a növénytermesztési folyamatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

növényvédő mérnök végzettség (növényorvos)
naprakész szakmai tudás
szántóföldi növénytermesztési ismeretek
releváns szakmai tudással rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

hasonló területen szerzett tapasztalat
gyakorlatias szemléletmód
precíz hozzáállás

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag
cégautó használat
céges telefon
munka ellátásához szükséges minden további tárgyi feltétel megteremtése
szakmai előmenetel támogatása, továbbképzéseken való részvételi lehetőség
munkalehetőség olyan csapatban, amely több mint 25 éve sikeresen a szektorban dolgozik és folyamatosan fejlődik

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Növényorvos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2490 Pusztaszabolcs, Hársfa utca 8.

Jelentkezni a megadott emailben lehet, kérjük csatolja a kísérőleveléhez a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, és mindenképpen jelölje meg fizetési igényét is.